Lakiernik przemysłowy - praca szuka człowieka od zaraz!!!

Stawka

2 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Miejsce pracy: Augsburg (Niemcy)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

lokalizacja: Augsburg

Nie wymagamy znajomości języka

Stawka: 2600 Euro na rękę

Zakres obowiązków:

  • gruntowanie,szpachlowanie i lakierowanie konstrukcji stalowych i elelmentów żelaza między 5m a 10m.
  • wykonywanie okleiny i przygotowanie powierzchni do lakierowania
  • kontrola jakości
  • lakierowanie metodą proszkową przy użyciu pistoletu

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w pracy jako lakiernik
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie

Wymagane:

  • CV