Lakiernik przemysłowy/Lakiernik proszkowy

Stawka

2 400.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Meppen , Niemcy

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób z doświadczeniem na stanowiska:

Lakiernik proszkowy
i
Lakiernik przemysłowy

NIEMCY – 49744 gmina Geeste – Dalum (blisko granicy holenderskiej)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Stawkę w zależności od stanowiska w przedziale: 14 euro brutto/h + dieta 40 euro netto/dzień
  • Niemieckie ubezpieczenie
  • Przynależność do niemieckiego systemu emerytalnego
  • Zorganizowane zakwaterowanie, pokoje jedno lub dwuosobowe - koszt po stronie pracownika
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dodatki świąteczne - po okresie próbnym
  • Płatny urlop (od 25 dni rocznie) i dni ustawowo wolne od pracy
  • Dodatkowo płatne godziny nocne +25%
  • Możliwość otrzymania podwyżki - pierwsza po 6 miesiącach

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na danym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego – mile widziana
  • Kierunkowe wykształcenie, uprawnienia, ukończone kursy

Wyślij CV przez formularz

lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.