LAKIERNIK PRZEMYSŁOWY – DARMOWE ZAKWATEROWANIE - HOLANDIA

Stawka

575.00
(NETTO )

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Eindhoven , Boxtel , Holandia

Opis stanowiska

  • Maskowanie, odtłuszczanie, natryskiwanie i wykańczanie produktów,
  • Wykonywanie konserwacji zapobiegawczej narzędzi natryskowych,
  • Lakierowanie bardzo zróżnicowanych elementów, zarówno wielkich jak i małych.

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego,
  • Prawo jazdy oraz mile widziane auto na dojazd do pracy,
  • Odpowiedzialność i dokładność,
  • Motywacja do pracy.

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie od 575€ netto/tygodniowo,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą,
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Opiekę polskiego koordynatora,
  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazd.