*LAKIERNIK PROSZKOWY - OD ZARAZ!!

Lokalizacja

Boxtel , Holandia

Nasza oferta

Dla jednego z naszych klientów w (5281 RS) Boxtel poszukujemy osobę na stanowisko Lakiernika Proszkowego. Praca na długi okres czasu, możliwość rozwoju w firmie!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Lakierowanie konstrukcji stalowych w kabinie (metoda na mokro)
Cynkowanie

WYMAGANIA
Doświadczenie w pracy jako lakiernik proszkowy/malarz proszkowy
Znajomość j.angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
Prawo jazdy kategorii B

NASZA OFERTA
Stawka €12,50 + dodatki zmianowe (2 zmiany: 5:30-14:30, 14:00-23:00)
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
Zakwaterowanie 99,80 € tygodniowo
Ubezpieczenie 24,82 € tygodniowo

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.