Lakiernik proszkowy – Bruksela Belgia

Kategoria

Piaskarz , Warsztat

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Dla największego producenta moskitier w Belgii poszukujemy doświadczonego lakiernika proszkowego.

Zakres obowiązków:
- wieszanie elementów metalowych (stelaż, elementy aluminiowe), które należy pomalować farbą proszkową;
- przygotowanie powierzchni przed malowaniem, szlifowanie, odtłuszczanie;
- malowanie proszkowe za pomocą specjalnego pistoletu ciśnieniowego (w kabinie);
- automatyczne malowanie proszkowe – za pomocą opryskiwacza;
- noszenie specjalnych masek ochronnych i odzieży;

Wymagania

Profil kandydata:
- znajomość technik obróbki metali;
- znajomość malowania proszkowego;
- umiejętności zawieszania metalowych części w logiczny i efektywny sposób;
- umiejętność organizowania własnych obowiązków i samodzielnej pracy;
- umiejętność pracy w trudnym środowisku pracy (w specjalnej masce i kombinezonie roboczym);
- znajomość języka: komunikatywny angielski lub francuski;

Nasza oferta

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 12,52 euro brutto/h + 10% bonus za prace na zmiany + premia 1,67 euro/dziennie;
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym - €72 tygodniowo (wszystkie opłaty w tym Internet);
- transport do pracy;
- zasiłek rodzinny.