Lakiernik/ Malarz Natryskowy * 450 € NETTO/ tydzień

Lokalizacja

Apeldoorn , Meppel , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent maszyn budowlanych z okolic Zwolle, Kampen, Meppel, Ommen, Apeldoorn,
poszukuje doświadczonych lakierników natryskowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• przygotowanie powierzchni elementów maszyn budowlanych
• malowanie/ lakierowanie metodą natryskową
• przeprowadzanie końcowej kontroli jakości

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (minimum A2)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Jesteś doświadczonym lakiernikiem natryskowym

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), buty ochronne oraz drobne przybory kuchenne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 14 € brutto/ h (450 € netto/ tydzień)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych lub za dopłatą 15 €/ tydzień 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym (20 - 60 km)