LAKIERNIK lub BLACHARZ Samochodowy - praca Holandia - DARMOWE zakwaterowanie! WYSOKIE zarobki

Opis stanowiska

BLACHARZ:
- naprawa nadwozia i podwozia samochodów osobowych
- umiejętność pracy z najnowszym sprzętem

LAKIERNIK:
- przygotowywanie i malowanie natryskowe samochodów osobowych
- umiejętność pracy z programami do mieszania farb

Wymagania

- doświadczenie
- język angielski - jest atutem
- własne auto - jest atutem

Nasza oferta

  • holenderska umowę o pracę
  •  wynagrodzenie płatne TYGODNIOWO zawsze na czas!
  • DODATEK za nadgodziny!
  • stawki godzinowe powiększone o dodatek wakacyjny!
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE w pokojach 1 osobowych

Więcej informacji udzielamy telefonicznie.
Zapraszamy do kontaktu!

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę JobRun (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.