LAKIERNIK, Francja (Alzacja) - od zaraz, atrakcyjna stawka

Stawka

14.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Metz , Nancy , Strasburg , Francja

Opis stanowiska

  • wyrównywanie/wygładzanie/przygotowanie/oczyszczanie powierzchni przed malowaniem
  • malowanie

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
  • stawkę godzinową minimum 14,50€ + 10% urlopowego + 10% premii za pracę tymczasową = 17,40€
  • nadgodziny płatne +25% licząc od 36h w ciągu tygodnia
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztu dojazdu 50-100€
  • możliwość otrzymania zaliczki 3x w miesiącu
  • zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80€
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • możliwość podjęcia pracy długoterminowo
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem