Lakiernik aut ciężarowych - OD ZARAZ ! - Holandia

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

  • przygotowanie i malowanie natryskowe samochodów ciężarowych

Wymagania

  • doświadczenie w malowaniu natryskowym samochodów ciężarowych
  • znajomość języka angielskiego bądz niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • własne auto gotowe do wyjazdu i aktualne prawo jazdy
  • odpowiedzialność i dokładność
  • motywacja do pracy

Nasza oferta

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - 500 - 550€ / tygodniowo
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - bezpłatne zakwaterowanie u osób prywatnych
  • zagraniczna umowa o pracę
  • stała opieka polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata