Lakiernik aut ciężarowych - OD ZARAZ! Holandia

Lokalizacja

Holandia

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i malowanie nartryskowe aut ciężarowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w malowaniu natryskowym samochodów ciężarowych
  • Język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym
  • Aktualne prawo jazdy i własne auto gotowe do wyjazdu
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Motywacja do pracy

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia - 500-500€ / tygodniowo
  • Możliwość korzystania z firmowego zakwaterowania - bezpłatne zakwaterowanie u osób prywatnych w pokoju jednoosobowym
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Stała opieka polskiego koordynatora
  • Pomoc w uzupełnieniu formalności dotyczących wyjazdu
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy oraz przyjazna atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego klienta