Lakiernik

Stawka

14.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy

Lokalizacja

Bad Waldsee , Niemcy

Opis stanowiska

Z przyjemnością informujemy o nowej ofercie pracy w GRH Polska na stanowisko:

LAKIERNIK SAMOCHODOWY
GRH Polska (nr licencji 16998)

Miejsce pracy, Niemcy - Isny i Bad Waldsee

Na co możesz liczyć współpracując z Nami?
-Stawka godzinowa od 14 euro netto
-48 h pracy tygodniowo ( I lub II zmiany)
-Zapewnione zakwaterowanie

Jaki jest zakres obowiązków?
-Lakierowanie elementów zgodnie z wymogami jakościowymi (przyczepy kempingowe, kampery), lakierowanie na mokro
-Nanoszenie powłok lakierniczych
-Obsługiwanie maszyn i urządzeń lakierniczych

Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, prześlij swoje CV!:
grhpolska.recruitify.ai/job/50dd6785-d402-4776-a180-bcea48cc4270?sourceId=816

Zapraszam również do kontaktu telefonicznego: +48 518 673 665

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.