KURIERZY W HAMBURGU (962/KUR)

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Opis stanowiska

POSZUKUJEMY OSOBY CHĘTNE NA PODJĘCIE PRACY W CHARAKTERZE KURIERA

DO OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • Planowanie rozkładu dnia w zakresie kolejności doręczania przesyłek;
  • Odbieranie przesyłek z punktów dystrybucji;
  • Transportowanie przesyłek;
  • Dostarczanie przesyłek do odbiorców na wyznaczonym terenie;
  • Naliczanie opłat za usługi klientowi;
  • Wystawianie dokumentów przewozowych;
  • Wykorzystywanie map i urządzeń elektronicznych.

Wymagania

Wymagane prawo jazdy kat.B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów (kurierzy przewożą paczki samochodami typu Mercedes VITO - do 3,5t); mapy w samochodach mają również język polski.

Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (A1).

Nasza oferta

Warunki pracy:

Oferujemy pracę na umowie niemieckiej, podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą niemieckim.

Umowa na czas nieokreślony.

Ubezpieczenie zdrowotne, pakiet socjalny i emerytalny.

Wymiar czasu pracy: 6 dni/8h tygodniowo.

Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę, ok. 5km od miejsca pracy (Istnieje możliwość dojazdu do i z miejsca zakwaterowania samochodem firmowym); płatne w zależności od pokoju (1 osobowy 18/dobę; 2 osobowy 15/dobę, 3 osobowy 13.50/dobę).

Wynagrodzenie 2100 euro netto (przy rozwożeniu 100 paczek dziennie).

Zarobek może być wyższy, przy pomocy w załadunku na magazynie, od 2500 euro netto.
Przy rozwożeniu większej ilości paczek (180-200) wynagrodzenie ok. 2700 netto.

Wsparcie koordynatora polskiego.

Pomoc w organizacji transportu.

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacji

Kliknięcie przycisku i wysłanie Twojej aplikacji oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na w/w stanowisko oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Raciborzu (47-400), przy ul. Opawskiej 62/3, zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji prowadzonych przez LOGIC WORK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy abyś nie aplikował na prezentowane stanowisko.