Kurier rowerowy. Dostawca jedzenia. Amsterdam. Niderlandy

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Opis stanowiska

Holandia | Amsterdam ( Holandia Północna ) |  9,86€ + dodatek 7,50€

Opis stanowiska:
Dostawca jedzenia odbiera zamówienia z restauracji i dowozi je do klienta do domu, porusza się po mieście rowerem elektrycznym. Zamówienia otrzymuje poprzez aplikację na smartfon (wymagany własny tel!). Pracodawca zapewnia kartę SIM z pakietem internetowym. Praca od środy do niedzieli w godz. 11:00 - 23:00 (jedna zmiana).

Wymagania

Komunikatywny angielski oraz mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Prawo jazdy kat. B (dojazd samochodem służbowym z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)

Nasza oferta

- legalna praca u sprawdzonego klienta
- pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
- zakwaterowanie służbowe o wysokim standardzie
- ubezpieczenie zdrowotne
- samochód służbowy, również do celów prywatnych
- wypłaty w systemie tygodniowym lub miesięcznym (2 opcje do wyboru)
- dodatki do wynagrodzenia (zmianowe, za pracę w weekend oraz w godzinach nadliczbowych)
- pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności