Kurier / Kierowca DHL Niemcy Monachium z zapewniona kwatera niemiecka umowa start 23.10.2023 lub 30.10.2023

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

  • rozwozenie pakietow i paczek na terenie Monachium

Wymagania

  • prawo jazdy kat B.
  • zaswiadczenie o niekaralnosci
  • podstawy niemieckiego lub angielskiego (podstawy) polsko lub angielsko mówiący brygadzisci na magazynie)

Nasza oferta

  • brutto ok 2500€ brutto na start, w zaleznosci od klasy podatkowej +  soboty extra platne.
  • po okresie probnym sa mozliwe podwyzki po nowym roku
  • stawka 15.39€ na godzine brutto (lub 15.99€/godz. do wyboru: j eśli ktoś decyduje sie na redukcję premii św. o 50%)
  • min 38,5 godzin tygodniowo na umowie. (PLUS extra platne nadgodziny)
  • PREMIA INFLACYJNA 180€ miesięcznie extra netto z automatu dla wszystkich pracowników DHL
  • zakwaterowanie zapewnione, pokoje 2 osobowe, 350 €
  • Plus nadgodziny 25% extra platne
  • Dni swiateczne w pracy 110% extra platne,
  • premia świąteczna tzw. "trzynastka" i urlopowa 360€
  • w 2024 podwyżka na 17.04€ / godz.
  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie.
  • DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej)
  • niemiecka umowa o prace bezposrednio z Deutsche Post/DHL bezposrednio ze wszystkimi skladkami.