Kurier / Kierowca DHL Hannover Niemcy z zapewnionym zakwaterowaniem umowa niemiecka start 16.10.2023

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

  • rozwozenie paczek i pakietow do klientow
  • zaladunek paczek na auto

Wymagania

  • slabe podstawy jezyka niemieckiego lub angielskiego
  • swiadectwo o niekaralnosci
  • prawo jazdy kat B.
  • sprawnosc fizyczna
  • szkolenie/wdrozenie mozliwe w jezyku polskim lub angielskim (polsko i angielsko mówiący brygadzisci na magazynie)

Nasza oferta

  • stawka 14,93 € na godzine brutto, od kwietnia 2024 podwyzka na 17.04 €!
  • wynagrodzenie brutto ok 2500 - 2600€ brutto na start
  • w wyznaczonych rejonach wypłacany dodatek regionalny 92,16 € miesięcznie
  • min. 38,5 godzin tygodniowo na umowie
  • dni swiateczne w pracy 110% extra platne
  • mozliwe nadgodziny
  • grafik na 10 tyg. do przodu
  • premia inflacyjna 180€ netto
  • zapewnione zakwaterowanie platne 350 €
  • bezplatna odziez i wygodne buty robocze
  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie
  • polsko mowiacy koordynator na magazynie
  • niedziela zawsze wolna plus dodatkowy dzien wolny w tygodniu (ruchomy)
  • mozliwosc zjazdu do Polski po 3-4 tygodniach na 3/4 dni
  • DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej)
  • niemiecka umowa o prace bezposrednio z Deutsche Post/DHL ze wszystkimi skladkami
  • trzynasta wyplata na swieta.