Kurier / Kierowca DHL Hamburg (umowa bezposrednio z DHL)

Lokalizacja

Hamburg , Niemcy

Opis stanowiska

  • Kurier kat B, Zusteller
  • zaladowanie busa, rozwozenie paczek (paczki moga byc max. do 31,5 kg) na terenie Hamburga
  • jazda wedlug trasy w zapewnionej nawigacji

Wymagania

  • wymagany komunikatywny niemiecki lub angielski do kontaktu z klientami!
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra sprawnosc fizyczna

Nasza oferta

  • Umowa bezposrednio z DHL (Deutsche Post)
  • brutto ok 2400€ brutto na start, w zaleznosci od klasy podatkowej.
  • po okresie probnym sa mozliwe podwyzki
  • zapewniona kwatera
  • stawka 14,89€ na godzine brutto (w przyszlym roku podwyzka)
  • min. 38,5 godzin tygodniowo
  • praca od poniedzialku do soboty, 1 dzien w tygodniu wolne i niedziela wolna
  • grafiki ustalane na okres 5-6 tygodni
  • Dni swiateczne w pracy 100% extra platne
  • Szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie. DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej od DHL)
  • niemiecka umowa o prace z Deutsche Post bezposrednio ze wszystkimi skladkami.