Kurier / Kierowca DHL Berlin Niemcy z zapewnionym zakwaterowaniem umowa niemiecka

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

  • Kurier kat B, Zusteller
  • Rozwozenie PACZEK po jednym z rejonow Berlina
  • Praca min 8 godzin dziennie (max 10,5h wtedy nadgodziny)
  • wdrazanie i szkolenie rowniez po polsku (polsko mowiacy brygadzista DHL na miejscu w magazynie)

Wymagania

  • rozwozenie listow, pakietow, paczek
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawy angielskiego albo niemieckiego mile widziane, ale niekonieczne (wdrozenie po polsku i na kazdym magazynie przynajmniej 1 polsko mówiący brygadzista).
  • mile widziane posiadanie wlasnego samochodu na dojazdy do pracy

Nasza oferta

  • Kwatera jest mozliwa za 350€ euro za osobe!
  • brutto ok 2500€ na start, w zaleznosci od klasy podatkowej + dodatki za soboty
  • stawka 14,94€ na godzine brutto . w nowym roku podwyzka na 17.04€
  • PREMIA INFLACYJNA 180€ miesiecznie netto z automatu dla wszystkich.
  • Podstawa 38,5 godzin tygodniowo
  • WSZYSTKIE PRZERWY PLATNE
  • Moga byc nadgodziny, 25% extra platne
  • Dni swiateczne w pracy 110% extra platne
  • praca pon-pt, 1-2 razy na miesiac moga byc soboty
  • soboty 25 proc wiecej platne po 13.00 godz
  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie.
  • DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej od DHL)
  • niemiecka umowa o prace z Deutsche Post bezposrednio ze wszystkimi skladkami
  • Weinachtsgeld, czyli 13a premia w listopadzie/ Urlaubsgeld ("wakacje pod grusza" premia 360€ w lipcu) + do 70% na znizki na wczasy pracownicze, dopiero po przepracowanym roku!