Kucharz/Kucharka/Belgia/Peer

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Lommel , Belgia

Opis stanowiska

Restauracja w Belgii (Peer)  poszukuje pracownika na stanowisko: Kucharz/Kucharka. Dla naszego klienta szukamy odważnej, otwartej, potrafiącej pracować w zespole osoby z min. rocznym doświadczeniem w samodzielnej pracy na kuchni.
Niezbędna jest również  komunikatywna znajomość  języka angielskiego lub francuskiego
Oferujemy:
stawkę: 2000 €/netto za 160 god,
umowę o pracę bezpośrednio z belgijskim pracodawcą,
długotrwałe zatrudnienie na pełny etat,
darmowe zakwaterowanie blisko restauracji (dojść do pracy można w kilkanaście minut spacerem),
darmowe posiłki pracownicze,
możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w renomowanej restauracji.

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.