Kucharz/ kucharka z j. niemieckim - Szwajcaria

Stawka

2 000.00 CHF
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Szwajcaria

Opis stanowiska

Dla naszego szwajcarskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
kucharz
Miejsce pracy: Lucerna - Szwajcaria
Długość kontraktu: 12 miesięcy
Przewidywany start: praca od zaraz
Stawka w zależności od doświadczenia: 2000-2500 netto CHF/msc
Zakres obowiązków
- przygotowywanie potraw dla gości hotelowych
- przygotowywanie półproduktów
- utrzymanie czystości w kuchni
Praca w hotelach 3-4 gwiazdkowych. Sezon trwa przez cały rok z pominięciem miesięcy: listopad i maj.

Wymagania

Wymagania
- min. 3 letnie doświadczenie na w/w stanowisku
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- gotowość do pracy weekendy
- komunikatywna (A2/B1) znajomość j. niemieckiego

Nasza oferta

Oferujemy
- umowa o pracę ze szwajcarskim pracodawcą
- atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2000-2500CHF - w zależności od posiadanego doświadczenia
- możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
- wynagrodzenie płatne na konto (do 10 dnia następnego miesiąca)
- bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie
- ubezpieczenie
- 20 dni płatnego urlopu
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, pomoc w organizacji transportu do Szwajcarii
- zwrot kosztów przejazdu