Kucharz * 27 000 - 32 000 kr brutto/ miesiąc (15 498 - 18 368 zł brutto miesięcznie) + nadgodziny

Stawka

18 368.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Herning , Randers , Dania

Opis stanowiska

Nasz klient, sieć restauracji/ kawiarni z okolic Jutlandii Środkowej - Herning, Randers, Aarhus,
poszukuje doświadczonych kucharzy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• przygotowywanie ciepłych lub zimnych posiłków, potraw/ dań kuchni śródziemnomorskiej oraz skandynawskiej
• przygotowywanie, przyprawianie, obieranie, krojenie i szatkowanie składników
• racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
• testowanie żywności, zarządzanie odpowiednio oznakowanymi i przechowywanymi zapasami
• prezentację potraw w formie zgodnej ze standardami firmy, dbanie o odpowiednią estetykę potraw
• danie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
• utrzymanie obszaru roboczego i sprzętu w czystości, porządku i higieny w miejscu pracy
• wszystkie działania związane z pracą w kuchni w zespole, a także pracę na wszystkich stanowiskach w przypadku zastępstwa, prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
Praca w restauracjach, hotelach lub bistrach

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1/B2)
  • Masz doświadczenie jako kucharz
  • Mile widziane prawo jazdy
  • Mile widziane doświadczenie w kuchni skandynawskiej

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:
  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 27 000 - 32 000 kr brutto/ miesiąc (15 498 - 18 368 zł brutto miesięcznie) - w zależności od doświadczenia + nadgodziny + weekendy + możliwość wypłaty zaliczki
  • Umowa na warunkach duńskich i ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie (koszt na miesiąc 3 000 - 4000 kr/ 1 722 - 2296 zł za pokój 1-osobowy)
  • Transport z lotniska na miejsce zakwaterowania i pomoc koordynatora na miejscu
DKK / PLN kurs z dnia 03-06-2024