Kucharz 16 € brutto + dieta 40 €/ dzień

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient z okolic Berlina, poszukuje doświadczonych kucharzy z dobrą znajomością j. niemieckiego oraz własnym autem na dojazdy do pracy

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • Przygotowanie składników
  • Gotowanie i pieczenie
  • Zarządzanie zapasami
  • Utrzymywanie czystości
  • Kontrola jakości
  • Przyjmowanie i realizowanie zamówień

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Znasz język niemiecki na poziomie B1/B2
  • Posiadasz prawo jazdy i własny samochód na dojazdy do pracy
  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w zawodzie

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 16 € brutto/ h (w zależności od języka, doświadczenia)
  • 40 € diety na wyżywienie i nocleg za każdy przepracowany dzień
  • Umowę na warunkach niemieckich oraz od 25 dni urlopowych
  • Zakwaterowanie (koszt tygodniowy ok. 110 € za pokój 1 lub 2-osobowy) i ubezpieczenie
Pomoc w organizacji transportu do Niemiec spod adresu zamieszkania oraz jednorazowy zwrot kosztów podróży do Niemiec (do 50 € - na podstawie rachunków/ biletów)