Konstruktor drewnianych szalunków Niemcy. Od 2300€

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy
Numer referencyjny: praca-za-granica.net
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Konstruktor drewnianych szalunków Niemcy. Stolarz / cieśla 91187 Röttenbach Budowa drewnianych szalunków na podstawie prefabrykowanych planów w budownictwie i inżynierii lądowej. Tworzenie planów szalunków na podstawie programu CAD. Obsługa frezarki w produkcji do produkcji paneli szalunkowych. Przygotowywanie danych do obróbki CNC. Ogólne przygotowanie do pracy przy budowie i produkcji szalunków Wszystko związane z produkcją betonu. Obsługa nieruchomości i konstrukcji budowlanych.

Wymagania:

  • wynagrodzenie przy 173h  - 2300€
  • stawka godzinowa 14 € brutto + 28 € diety dziennej
  • zapewnione darmowe zakwaterowanie