Kompletowanie, pakowanie zamówień - Werder (Havel) - bez języka 14€/h

Stawka

1 600.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Berlin , Potsdam , Wustermark , Niemcy

Opis stanowiska

Headway Logistic składa możliwość zatrudnienia w miejscowości Werder (Havel), miejsce pracy znajduje się 136km od miejscowości Słubice jako komisjoner odzieży przy pomocy skanera w systemie dwuzmianowym.

Twoim zadaniem będzie kompletowanie, pakowanie zamówień i przygotowywanie do wysyłki.

Wymagania

• ukończone 18 lat,
• własny samochód,
• motywacja i chęć do pracy,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• mile widziane grupy zorganizowane na codzienny dojazd do pracy.

Nasza oferta

umowę o pracę w niemieckiej firmie na warunkach niemieckich,
• ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,
• odprowadzanie wszelkich składek do niemieckiego systemu ubezpieczeń społecznych,
• możliwość pobierania świadczeń rodzinnych dla dzieci (kindergeld),
• płatny urlop 24 dni w skali roku,
praca od pn. do pt., możliwe soboty,
• System dwuzmianowy 06:00 - 14:40 oraz 14:30 - 23:20,
• opiekę i pomoc polskiego koordynatora,
• praca w oparciu o niemiecką taryfę (AZK),
• stawka w wysokości 14,00€ brutto/godz.
• wynagrodzenie od 1600€ do 1650€ netto/miesięcznie,
premia od wydajności,
• koszt zakwaterowania wraz z mediami płatne 280€ miesięcznie z wynagrodzenia,