Komisjonowanie wysokiej jakości alkoholi - Niemcy, BEZ znajomości Języka!

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

Opis stanowiska

Miejsce pracy:  Niemcy, Frankfurt nad Menem

  • praca na dwie zmiany
  • niemiecka umowa o pracę
Zakres obowiązków:
- komisjonowanie wina i innych wysokiej jakości alkoholi
- staranna kompletacja przesyłek zgodnie z zamówieniem
- transport towarów w obrębie firmy
- inne prace magazynowe

Wymagania

Oczekiwania:

  • chęci i motywacja do pracy na dłuższy okres
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności

Nasza oferta

Oferujemy

  • pierwszą umowa na 9 miesiecy (z możliwością przedłużenia),
  • praca w dobrze zorganizowanej firmie
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanej z zameldowaniem, ubezpieczeniem
  • niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie zdrowotne( pełny pakiet socialny)
  • mieszkanie i dojazd do pracy
  • buty robocze otrzymujecie od pracodawcy