Komisjonowanie odzieży (pakowanie zamówień) bez doświadczenia, bez języka! Również dla par! Od stycznia

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Wertingen , Niemcy

Opis stanowiska

  • Kompletowanie zamówień do wysyłki w magazynie z tekstyliami zgodnie ze złożonym przez klienta zamówieniem,
  • Kartki z zamówieniami do kompletowania są w języku Polskim,
  • Doświadczenie nie jest wymagane, poszukujemy osób chętnych do pracy, oferta również dla par!

Wymagania

  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Szybka i sprawna organizacja pracy
  • Jeśli posiadasz prawo jazdy bądź auto będzie to uznane jako dodatkowy atut ale nie jest to konieczne do podjęcia pracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 13,50€  brutto/h
  • Zakwaterowanie z pokoju dwuosobowym (dostępne zdjęcia zakwaterowania dla osób zainteresowanych)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Zagraniczna umowa o pracę
  • Dobre warunki pracy
  • Pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • Indywidualne podejście do kandydata