Komisjoner z j. francuskim

Stawka

2 200.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Ajaccio , Francja

Opis stanowiska

OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ – GRH Polska, nr licencji 16998
GRH Polska we współpracy z francuską firmą - hurtownią i dystrybutorem żywności - działającą od ponad 50 lat, poszukuje osób z doświadczeniem na poniższe stanowisko:

Miejsce pracy: Ajaccio, Korsyka - Francja
praca od połowy kwietnia do połowy września

Oferujemy:

  • Stawkę 14,24 EUR brutto/h (11,87 EUR stawki bazowej + 10% dodatku za pracę tymczasową + 10% dodatku urlopowego)
  • Szacowane miesięczne wynagrodzenie od 2100-2200 euro netto
  • Dodatkowo płatne nadgodziny (+25%, +50%)
  • Dodatek za pracę w niskiej temperaturze +4 % do wynagrodzenia bazowego
  • Bonus 150 euro/msc. za znajomość j. francuskiego
  • Dofinansowanie do kosztów wyjazdu
  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Premię uznaniową od klienta na zakończenie współpracy
  • Zapewnione darmowe zakwaterowanie

Oczekujemy:

  • Znajomości języka francuskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenia w zbieraniu zamówień

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień - praca z formularzami w j. francuskim
  • Zbieranie zamówień w chłodniach (temperatury dodatnie i ujemne)

Jeżeli posiadasz doświadczenie i jesteś gotowy podjąć zatrudnienie za granicą – wyślij nam swoje CV

 lub skontaktuj się z nami telefonicznie (w godzinach 8:00 - 16:00)

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.