Komisjoner/ Operator wózka widłowego - przedni lub boczny (Bez Języka) * 12.93 € brutto/ h + dieta 5 €/ dzień

Lokalizacja

Ulm , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Niemczech poszukujemy doświadczonych komisjonerów/ operatorów wózków widłowych (przedni lub boczny wysokiego składowania)
- z własnym samochodem

Uwaga! Oferta również dla uchodźców wojennych z Ukrainy.

Jako komisjoner/ operator wózka widłowego w Langenau, Neu-Ulm będziesz odpowiadać za:
• obsługę wózka widłowego (przedni lub boczny wysokiego składowania z wysuwanym masztem)
• załadunek i rozładunek transportu zewnętrznego, towarów z i na regały
• transport towarów w wyznaczone miejsca, na stanowiska do pakowania
• komisjonowanie za pomocą skanera

Praca na 2 lub 3 zmiany.

Wymagania

Prześlij nam swoje CV, jeśli posiadasz:

  • Własny samochód na dojazdy do pracy
  • Minimum roczne doświadczenie w zawodzie - wymagane uprawnienia na wózek widłowy (przedni lub boczny)
  • Aktualne badania medycyny pracy (G25 Untersuchung)

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Pamiętaj, aby przed wyjazdem zarezerwować środki na przejazd oraz wyżywienie w pierwszym okresie pobytu - wynagrodzenie wypłacane jest po pierwszym pełnym przepracowanym miesiącu.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 12.93 € brutto/ h + dieta 5 €/ dzień + dodatki zmianowe
  • Umowę na warunkach niemieckich i ubezpieczenie
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania (pokoje 1-osobowe do 20 km od miejsca pracy, koszt w zależności od lokalizacji)