Komisjoner, operator wózka EPT

Stawka

14.33
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Venray , Holandia

Opis stanowiska

Firma logistyczna w branży zaopatrzenie dla supermarketów. Koncentrują się na przechowywaniu i dystrybucji produktów ogólnospożywczych, mrożonych, alkohol, napoje, kosmetyki i inne.
Zatrudniają personel do obsługi wózków widłowych, wysokiego składowanie, EPT.

Opis stanowiska:

  • • komisjoner, przygotowanie zamówień na wózkach EPT
  • • przygotowanie zamówień na produkty i artykuły spożywcze, chemia, napoje, alkohol, kosmetyki i inne
  • • stawka brutto € 14,33
  • • praca w systemie 2 zmiany (pierwsza i nocka)
  • stawka brutto € 14,33
  • wymagane CV
  • prawo jazdy Kat "B" mile widziane
  • dojazd do pracy rowerem lub autami firmowymi w zależności od lokalizacji
  • miejsce pracy Nieuw Bergen k/ Venray

Wymagania

• motywacja, dobra organizacja pracy
• mile widziany certyfikat na wózki EPT lub możliwość szkolenia
• komunikatywna znajomość j. angielskiego
• dojazd do pracy najczęściej rowerem
• prawo jazdy kat. B/ dodatkowym atutem

Nasza oferta

  • umowę o pracę na warunkach Holenderskich
  • wynagrodzenie na podstawie kodeksu pracy CAO
  • wypłaty tygodniowe na konto
  • wypłacane dodatki urlopowe i wakacyjne
  • opieka polskich koordynatorów
  • odpłatne ubezpieczenie
  • zapewniamy odpłatne mieszkanie (pokoje 2 osobowe) z Wi Fi
  • transport do pracy w NL: rower lub auto firmowe