Komisjoner (m/w/d) z uprawnieniami na wozki widlowe

Stawka

14.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

Twoje zadania:
Komisjonowanie elementów do urządzeń do przechowywania żywności (np od śrubek do większych aluminiowych części)
temperatura pracy: pokojowa
Praca w systemie 2- zmianowym ( 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
obsługa wózka widłowego

Wymagania

Czego oczekujemy:
Elastyczność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole
Dobra organizacja własnej pracy
Doświadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner
Uprawnienia na wózek widłowy (warunek konieczny)
Gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na dłuższy okres czasu
Posiadanie własnego środka transportu - pracodawca nie gwarantuje transportu z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy (możliwość zgłoszeń i zatrudnienia w 2-osobowym Teamie, w przypadku, gdy jedna z osób nie posiada samochodu)

Nasza oferta

Umowa o prace bezposrednio z nasza Firma (niemiecka umowa o pracę)
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (pokoje 2 osobowe) płatne 250 € od osoby za miesiąc
Wynagrodzenie w zależności od posiadanego doświadczenia i uprawnień:
14,50 €/Std. für Front- Staplerfahrer (wozki widlowe przednie)
15,00 €/Std. für Schubmast- Staplerfahrer (Hochregal) / Vertikalkommissionierer (wozki widlowe czolowe plus wysokiego skladowania boczne)
Opieka polskojęzycznego koordynatora ze strony pracodawcy
Prace na dluzszy okres czasu