Komisjoner artykuly drogeryjne (m/w/d) 13.50€

Stawka

13.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

Twoje zadania:
Proste Komisjonowanie art. drogeryjnych (lekkie produkty)
Praca w systemie zmianowym (3 zmiany)
poniedzialek - piatek (mozliwe niektore soboty)
Zbieranie zamowien ze skanerem recznym, pakowanie i przekazywanie do wysylki
Czego oczekujemy:

Wymagania

Elastycznosc, odpowiedzialnosc oraz umiejetnosc pracy w zespole
Doswiadczenie w pracy jako magazynier / komisjoner /pakowacz
Gotowosc do podjecia pracy na terenie Niemiec na dluzszy okres czasu
Znajomosc jezyka niemieckiego nie jest wymagana

Nasza oferta

Co oferujemy:
Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
Stawka 13,50 € Brutto
100 € netto - dodatek na dojazdy do pracy
150 € netto - dieta (pierwsze 3 miesiace dieta nie jest opodatkowana)
Umowa o prace niemiecka
Gwarantowane godziny pracy
Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
Stała opieka koordynatora
Buty robocze
Dodatki za prace w godzinach nadliczbowych+ 25% do kazdej godziny (wg Taryfy)
zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych platne 250 € od osoby