KOMISJONER

Kategoria

Komisjoner , Magazyn

Lokalizacja

Niemcy

OPIS STANOWISKA:

  • komisjonowanie kawy oraz arykułów non-food (akcesoria sportowe, odzież, zabawki itp.)
  • obsługa wózków do komisjonowania
  • paletowanie, etykietowanie, przygotowywanie towaru do wysyłki itp.
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • kadra posługująca się językiem polskim

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu i pracach magazynowych
  • własny samochód na dojazd do pracy z zakwaterowania
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
  • dobra organizacja
  • umiejętność pracy zespołowej
  • motywacja do pracy

OFERTA:

  • 10,49 EUR brutto / godz. - komisjonowanie
  • 11,15 EUR brutto / godz.  - obsługa wózka widłowego
  • 16,32 EUR netto diety na zakwaterowanie za każdy roboczodzień
  • organizacja kwatery (odpłatna)
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • długoterminowe zatrudnienie
  • opcja przejęcia przez klienta na kontrakt
  • pomoc językowa ze strony rekrutera

Prześlij swoje CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Tel. 0049 1512 369 2206