kod: 96188 Stettfeld, SENIORKA, od 15.12

Kategoria

Opieka

Lokalizacja

Bamberg , Niemcy

Opis stanowiska

WYNAGRODZENIE: 1700E
START: 15.12 na 2 miesiace
KOD: 96188 Stettfeld

Poszukujemy serdecznej opiekunki do Pani Margi :) Seniorka choruje na inkontynencje, problem w poruszaniu się, ma złamana prawą ręke.
Podopieczna porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Może zrobić kilka kroków, ale trzeba uważać ponieważ ma zachwiania równowagi.
Potrzebuje pomocy w ubieraniu i rozbieraniu, w higienie i pielęgnacji ciała. Dzień rozpoczyna się o 07:30.
Nosi pampersy. Jest bardzo czystą i elegancją kobietą.
Z pomocy medycznych ma specjalne łóżko, wózek inwalidzki.
W tym samym domu mieszka wnuk, ale on zajmuje się sam sobą. Praktycznie nie ma go w domu.
Seniorka w piątki chodzi do Tagespflege więc piątki są dniem wolnym.
Do sklepu jeździ się autem, ponieważ znajdują się ok 4 km od miejsca zamieszakania.
Warunki dla BK są bardzo dobre, opiekunka ma swój pokój i osobną łazienkę.

Obowiązki:
-prowadzenie gospodasrwta (sprzątanie, gotowanie, zakupy)
-higiena i pielęgnacja ciala

sprawdone miejsce pracy ! :)

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie
-mile widziane referencje
-prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie
-odprowadzane składki
-karta EKUZ
-bonusy pieniężne
-stały kontakt z biurem
-dopełnienie wszelkich formalności dotyczących wyjazdu

Zapraszamy do współpracy
Firma Yvonne-N