Koblenz! Opiekunka do seniora - 1850€

Stawka

1 850.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Koblenz , Koblenz , Niemcy

Opis stanowiska

Termin : od 06/03/2024

Język : dobry
Miejscowość: Koblenz

Status: zastępstwo
Numer oferty: K/01564

Opis oferty:

Poszukujemy opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad seniorem mieszkającym wraz z żoną w Koblenz (kod pocztowy: 56077)

Podopieczny cierpi na osłabienie mięśni, inkontynencję, demencję oraz Parkinsona.
Porusza się przy pomocy rollatora oraz laseczki.
Pacjent wymaga transferu, ok 3x dziennie – w zależności od stanu zdrowia.
Wraz z seniorem mieszka żona, która nie wymaga opieki.
Opiekunka przejmuje wykonywanie obowiązków domowych i pielęgnacyjnych.

Stawka 1850€*, *ustalane indywidulanie przy prezentacji oferty (w zależności od modelu współpracy, stopnia znajomości języka, doświadczenia)

Nasza oferta

Oferujemy:
zatrudnienie na umowę zlecenie
organizacja wyjazdu / pokrycie kosztów transportu
pełne ubezpieczenie
możliwość zawarcia umowy na warunkach niemieckich

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.