Kierownik Zmiany/ Shift Manager

Lokalizacja

Anglia

Naszym klientem jest lider w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych. Firma współpracuje z międzynarodowymi organizacjami z branży FMCG. Siedziba firmy jest zlokalizowana w odległości ok. 80 km na południe od Warszawy.

Numer referencyjny: JN-102023-6200612/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Masovia

Opis stanowiska / Job description

  • Zarządzanie oraz motywowanie i rozwój podległego zespołu (Zarządzanie zespołem 20-30 pracowników);
  • Praca w systemie 4-brygadowym;
  • Realizacja planów produkcyjnych przy zapewnieniu bezpieczeństwa zespołu oraz jakości produktu;
  • Doskonalenie i poprawa procesów produkcyjnych w szczególności w zakresie jakości oraz poziomu efektywności;
  • Wprowadzanie nowych koncepcji pracy celem poprawy organizacji, efektywności pracy i jej bezpieczeństwa;
  • Udział w projektach związanych z zwiększaniem poziomu automatyzacji;
  • Raportowanie bezpośrednio do Kierownika Produkcji.

Wymagania / Requirements

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku;
  • Umiejętności liderskie, przywódcze;
  • Znajomość zasad Lean Management;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziane doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Oferujemy / Company offers

  • Umowa o pracę;
  • Świadczenia z ZFŚS (wyjazdy integracyjne, bony świąteczne, dodatki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w zautomatyzowanym środowisku.