Kierownik zespołu montażowego, 2200-2800€ netto/m-ąc, Vendée, Francja

Stawka

2 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Fizjoterapeuta , HoReCa

Lokalizacja

Francja , Niemcy

Opis stanowiska

  • nadzór procesu montażu produkcji wysokowydajnych kompozytowych części technicznych ( tj. zbiorniki, urządzenia kotłowe lub ciśnieniowe, wykładziny) wytwarzanych dzięki procesowi nawijania włókien szklanych, węglowych oraz żywicy epoksydowej
  • koordynacja pracy zespołu
  • dbanie o jakość wykonywanych prac
  • zapewnienie bezpieczeństwo i higienę pracy
  • sporządzanie raportów z przebiegu produkcji
  • zapewnienie efektywnej i zgodnej z normami realizacji procesu produkcyjnego

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość procesu produkcyjnego oraz standardów jakości
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • zdolność czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • komunikatywność oraz dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • zatrudnienie na francuskich warunkach
  • wynagrodzenie 2200-2800€ netto/miesiąc - w zależności od doświadczenia
  • 10% premii urlopowej
  • 10% premii z tytułu umowy o pracę tymczasową
  • gwarantowane 39h pracy tygodniowo
  • darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy

Dodatkowe informacje:
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.