Kierownik linii produkcyjnej (branża spożywcza), 2050€ netto/miesiąc, Londerzeel, Belgia

Stawka

1 900.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Lokalizacja

Londerzeel , Belgia

Opis stanowiska

Jak będzie wyglądała Twoja praca?

  • będziesz odpowiedzialny za prowadzenie całego procesu produkcyjnego, skupiając się na bezpieczeństwie, jakości i wydajności
  • będziesz pracował na 3 w pełni zautomatyzowanych liniach produkcyjnych produkujących wiele odmian chlebów i bagietek;
Obowiązki:
  • przygotowanie całego w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego- od wyrabiania ciasta, wyrastania, pieczenia i mrożenia, do pakowania chlebów;
  • realizowanie planów produkcji z wykorzystaniem surowców, maszyn z zastosowaniem wszystkich obowiązujących norm i standardów jakości i bezpieczeństwa;
  • zarządzanie i motywowanie współpracowników na linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn, rozwiązywanie problemów i wykonywanie niektórych zadań związanych z konserwacją zapobiegawczą pod okiem mechanika/serwisanta utrzymania ruchu;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika linii produkcyjnej
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego i języka angielskiego
  • znajomość podstaw elektryki, mechaniki, technologii procesów, pneumatyki będzie dodatkowym atutem
  • zorientowanie na najwyższą jakość wykonywanej pracy, dokładność
  • umiejętność rozwiązywania problemów i proaktywność
  • chęć rozwoju i uczestniczenia w firmowych szkoleniach technicznych
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (5:00 - 13:00 i 13:00 -  21:00) lub stała zmiana nocna (21:00- 5:00)

Nasza oferta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę: 1900€ netto/miesiąc (praca na 1 i 2 zmianie)
  • stawkę: 2050€ netto/miesiąc (praca na stałej zmianie nocnej)
  • dodatki zmianowe: +0,46€/h za pracę na 1 zmianie, +0,52€/h za pracę na 2 zmianie,+20% za pracę na zmianie nocnej
  • bon żywnościowy w wysokości 8,00 € / dzień pracy
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3300 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2000 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto)pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • opiekę polskiego koordynatora
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 95 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 145€/tydzień (pokój 1-osobowy).
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego