KIEROWNIK BUDOWY (SITE MANAGER)- do € 3000 netto- BELGIA, Harelbeke

Stawka

4 000.00 - 5 000.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Belgia , Kortrijk , Niemcy

Opis stanowiska

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401. REKRUTUJEMY OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Harelbeke, firmy działającej na terenie m.in. Belgii, Francji, Holandii, firmy będącej wiodącym dostawcą projektów przemysłowych w zakresie przechowywania, transportu i przetwarzania ciał stałych, cieczy i gazów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY (SITE MANAGER)

Opis stanowiska pracy:

 Jako kierownik budowy jesteś odpowiedzialny za organizację i koordynację różnych usług i podwykonawców zaangażowanych na placach budowy.
 Zapewniasz terminową realizację każdego projektu zgodnie ze zobowiązaniami umownymi i zgodnie z przepisami prawa dotyczącymi bezpieczeństwa, jakości i środowiska.
 Monitorujesz zatrudnienie w zależności od priorytetów i upewniasz się, że wszystkie dokumenty (takie jak inspekcje, pozwolenia (na pracę), certyfikat VCA itp.) są aktualne.
 Bazując na swoim doświadczeniu i wiedzy, trwale rozwiązujesz problemy techniczne i w razie potrzeby sterujesz pracownikami i podwykonawcami.
 Działasz jako kluczowa postać pomiędzy klientem, pracownikami i podwykonawcami na budowie oraz współpracownikami w biurze.
 Jesteś w stałym kontakcie z Project Managerem i dbasz o płynne raportowanie.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

Wykształcenie na poziomie licencjat/magister inżynier lub równorzędne/ kierunek: Mechanika-elektromechanika, lub Budownictwo – kierunek techniczny.
Co najmniej 3 lata doświadczenia jako kierownik budowy lub na podobnym stanowisku
Umiejętność motywowania swojego zespołu, dobra organizacja pracy
Mile widziane doświadczenie w branży metalowej, budowlanej lub podobnej
Język angielski na poziomie minimum B2
Prawo jazdy kat. B
Otwartość na pracę w delegacji zagranicznej (poza Belgią)
Mile widziany certyfikat VCA-Vol lub chęć jego uzyskania

Nasza oferta

Co oferujemy?

Stałe godziny pracy: 40h/tydz
Wypłata miesięczna
Wynagrodzenie brutto - miesięcznie 4000 do 5000€
Szacunkowe miesięczne wynagrodzenie netto +/- 2500€ - 3000€
Dodatki do ww kwot (około € 300,00 miesięcznie) to:
Bony na posiłki: 8 € dziennie (1,09 - 6,91) = +/- 160 € miesięcznie
Dodatek do wynagrodzenia (tzw. KEW) 125€/miesiąc - netto
Samochód firmowy + karta na paliwo
Ubezpieczenie zdrowotne/ szpitalne
Dodatkowe ubezpieczenie grupowe

ZAKWATEROWANIE:

· Pracodawca zapewnia przez pierwsze 3 miesiące bezpłatne zakwaterowanie. Pracownik ma obowiązek zapłacić podatek od „bezpłatnego mieszkania”.
Zakładamy, że będzie to wynosić od 200 do 400 euro miesięcznie. Pracownik ma 3 miesiące na znalezienie własnego zakwaterowania, które będzie już opłacał samodzielnie