Kierownik Budowy – ochrona antykorozyjna

Opis stanowiska

  • Tworzenie pomiarów
  • Instruowanie i nadzór nad wykonaniem prac w zakresie ochrony antykorozyjnej
  • Kontrola jakości wykonywanej pracy
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
  • Dokumentacja wyników prac

Wymagania

  • Bardzo dobra języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Rozległa i fachowa wiedza z zakresu ochrony antykorozyjnej
  • Potwierdzone doświadczenie zawodowe z zakresu ochrony antykorozyjnej na stanowisku kierownika / brygadzisty w zakresie ochrony antykorozyjnej
  • Gotowość do pracy na wysokości
  • Rzetelność i dokładność wykonywanej pracy
  • Prawo jazdy kat. B + auto

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat w oparciu o układ BAP
  • Wynagrodzenie 17,00 €/h brutto + 35,00 € netto diety/za dzień pracy
  • Dodatek za nadgodziny 25%, za pracę w nocy 25%, niedziele 50% i święta 100%
  • Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę z Internetem
  • Świąteczne i wakacyjne premie
  • Odzież robocza