Kierownik budowy /montaż rurociągów Dania

Lokalizacja

Dania , Anglia

Firma ADK Sp. z o.o. składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Kadra działała również w zagranicznych firmach konsultingowych jak i budowlanych. Posiadamy status agencji zatrudnienia oraz certyfikat nr 10690 wydany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.. Nasze działania dotyczą zarówno rynku zagranicznego: Niemcy, Holandia, UK, Norwegia gdzie pozyskujemy klientów.

Miejsce pracy: Dania

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:⇒ MIEJSCE PRACY: DANIA
⇒ ZAROBKI: DO UZGODNIENIA (PROSZE PRZESŁAĆ SWOJĄ KWOTĘ)
⇒ KONTRAKT NA OKRES: 1 ROK
⇒ ZAKRES PRACY: NADZOROWANIE WYKONYWANIA INSTALACJI RUROCIĄGÓW ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ

Wymagania:

Wymagania / Requirements:

-doświadczenie w branży farmaceutycznej lub spożywczej na podobnym stanowisku / experience in pharmaceutical or food industry on similar position
-znajomość rysunku izometrycznego / knowledge of isometric drawings
-samodzielność w pracy i poza pracą / independence at work and out of work,
-przesłanie do nas aktualnego CV w j. angielskim, świadectw pracy, referencji od osób, które potwierdzą kwalifikacje kandydata poprzez formularz znajdujący się pod ogłoszeniem / send us a current CV in English (only as doc.), work certificates, references (PDF is OK) from people who will confirm the candidate’s qualifications through the form under this advertisement,
-udokumentowane doświadczenie w zawodzie min 5 lat / documented experience 5 years,
-wymagana znajomość języka angielskiego  / required knowledge of English
-dyspozycyjność / availability,
-chęć do wyjazdu za granicę / willingness to go abroad,
-umiejętność pracy w zespole / ability to work in a team,

Oferujemy:

zarobki - do uzgodnienia (prosze przesłać swoją kwotę) / remuneration - please send your proposal
godziny pracy do uzgodnienia / hours of work to be agreed
rotacja do uzgodnienia / rotation system - to be agreed
zatrudnienie u pracodawcy w Danii / employment by an employer in Denmark
zakwaterowanie zapewnione / guaranteed accommodation ,
opiekę z naszej strony w trakcie trwania pracy / our assistance during work