Kierowca w porcie, 15.50 € j.niem A2-B1, Emden, Niemcy (gn)

Stawka

15.15
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Emden , Niemcy

Opis stanowiska

  • Przeparkowywanie nowych aut z punktu A do punktu B
  • Wjazd autem na prom
  • Przymocowywanie aut na statku zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Wymagania

  • Język niemiecki A2-B1
  • Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech jako kierowca
  • Prawo jazdy kat. B minimum rok - obligatoryjne
  • Mile widziane własne auto - zakwaterowanie 25 km od portu
  • Dobra kondycja fizyczna

Nasza oferta

  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Zarobki ok.1600-1700 € netto
  • Stawka godzinowa 15,50 €/h - 35h tygodniowo
  • Darmowe zakwaterowanie w pokoju 2 os.
  • Praca zmianowa / wolne weekendy
  • Ubrania robocze od pracodawcy
  • Bonus za polecenie pracownika 125 €
  • Parking dla pracowników
  • Możliwość zaliczek po tygodniu pracy
  • Możliwość przejęcia przez klienta po 18 miesiącach