Kierowca samochodu ciężarowego

Stawka

15.00
(BRUTTO )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Francja

Agencja Eurokontakt Serwis Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 15892. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje pracownika na stanowisko kierowca C+E

Miejsce pracy: Francja, Francja

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • prowadzenie samochodu ciężarowego - chłodni w promieniu ok 150 km wokół Paryża,
  •  rozwożenie towaru ( przede wszystkim ziemniaki), praca od poniedziałku do południa w soboty,
  •  codzienny powrót na zakwaterowanie,
  •  załadunek i rozładunek samochodu,
  • utrzymanie samochodu jego czystości - mycie,
  • obsługa wózka widłowego celem załadunku;

Oczekiwania:

  • sumienność, ,
  • punktualność, ,
  • odpowiedzialność,
  • wymagane B, C, E, aktywna karta kierowcy

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową minimum 15,00  euro/ godzinę
  • Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy
  • Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  • Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne.

prawo jazdy kat. B, C+E, aktywna karta kierowcy.