Kierowca międzynarodowy C+E - Belgia

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Belgia , Niemcy

Opis stanowiska

Poszukujemy kierowcy CE do przewozu kwiatów. Każdego dnia ciężarówka opuszcza rejony Lochristi i wyrusza w kierunku Dortmundu, Amsterdamu i Paryża. Kwiaty i rośliny przewozi się na wózkach CC (wózki z kołami). Jako kierowca jesteś odpowiedzialny za załadunek i rozładunek ciężarówki. Wózki są wyposażone w tylną klapę, aby fizycznie Cię odciążyć. Oprócz transportu i załadunku jesteś również odpowiedzialny za szereg zadań administracyjnych.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie jako kierowca międzynarodowy
  • Możesz jeździć z przyczepą ciągnika
  • Praca fizyczna Cię nie zniechęca
  • Biegle posługujesz się językiem niderlandzkim, francuskim lub angielskim
  • Chcesz pracować w systemie 6-dniowym

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Po pozytywnym okresie przejściowym umowa na czas nieokreślony
  • Zróżnicowana praca
  • Wynagrodzenie: 12,92 € brutto/godz. + dyspozycyjność i ARABS 1,52 netto
  • Premium spanie w ciężarówce to 40,0845 euro za noc (od 1 do 3 razy w tygodniu)
  • Bony na posiłki o wartości 7 euro dziennie
  • Mieszkanie: koszt 100€/tydzień
  • Pomoc z formalnościami związanymi z wyjazdem za granicę
  • Umowę zagraniczną