Kierowca manewrowy w Venlo, stała współpraca, wysokie zarobki

Stawka

1 000.00
(NETTO )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Venlo , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osoby na stanowisko: kierowca manewrowy (shunter driver)

Start pracy: od zaraz
Miejsce pracy: Venlo (Holandia)
Stawka: zależna od doświadczenia/ podstawa 16,31€ - 18,35€ brutto +dodatki weekendowe (sobota 150%, niedziela 200%)
Tryb pracy: stałe godziny 15:00-1:00 w systemie środa-niedziela oraz wtorek-niedziela

Praca na placu firmy zajmującej się produkcją sałatek, warzyw i owoców (chłodnie).

Do zadań kierowcy manewrowego będzie należało:

  • podstawianie naczep,
  • sprawdzanie i ustawianie chłodni,
  • zabezpieczanie ładunku,
  • tankowanie ciężarówek i ew. praca porządkowe.

Wymagania

  • prawo jazdy C+E,
  • doświadczenie m.in rok na stanowisku kierowcy manewrowego w jednej firmie i/lub kilkuletnie doświadczenie jako kierowca C+E (preferowana chłodnia),
  • komunikatywna znajomość angielskiego lub holenderskiego,
  • własny samochód na dojazdy do pracy.

Nasza oferta

  •  holenderska umowa o pracę,
  •  zarobki tygodniowe (zależne od doświadczenia) 750-1000€ netto
  •  legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
  •  tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
  •  zakwaterowanie w pokoju 1 osobowym spełniające normy certyfikatu SNF,
  •  holenderskie ubezpieczenie,
  •  kilometrówka za dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy swoim samochodem,
  •  opieka koordynatorów,
  •  profesjonalna obsługa przed wyjazdem.