Kierowca kat. C+E (Nocki/ przewóz produktów piekarniczych) * 18.51 - 24.80 € brutto/ h + wakacyjne

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Nijmegen , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Nijmegen,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C+E (z kodem 95)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przewóz produktów piekarniczych do różnych supermarketów i restauracji. Do Twoich obowiązków będzie należeć załadunek i rozładunek towarów (naczepa skrzyniowa), kontrola stanu technicznego pojazdu, odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny przewóz towarów, optymalne realizowanie tras, prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Praca w godzinach nocnych.

UDOGODNIENIA

Umowa na warunkach holenderskich
Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 110 € tygodniowo) i ubezpieczenie (koszt na tydzień 33.42 €)
Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2)
  • Masz doświadczenie jako kierowca C+E i kartę kierowcy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 18.51 € brutto/ h + dodatki zmianowe i nocne = 24.80 € brutto/ h
    + wakacyjne + możliwość zakupu świeżych wypieków w niskiej cenie