Kierowca kat. C (odzież/ tekstylia) * 15.53 € brutto/ h + nadgodziny

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Belgia , Sint-Truiden , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, pralnia przemysłowa z okolic Gingelom,
poszukuje kierowców z prawem jazdy kat. C (z kodem 95)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za dostarczanie samochodem ciężarowym odzieży roboczej, pościeli i ręczników dla szpitali, ośrodków opieki, przemysłu spożywczego, gastronomii, hoteli, korporacji - transport do i z pralni przemysłowej, samodzielny załadunek i rozładunek kontenerów rolkowych, kontrola stanu technicznego pojazdu, odpowiednie zabezpieczenie oraz bezpieczny przewóz odzieży i innych tekstyliów, optymalne realizowanie tras, prowadzenie dokumentacji przewozowej. Praca na trasach krajowych.

Praca na 1 zmianę.

Oferta dla osób przebywających w Polsce, start pracy zorganizowany w poniedziałki, zapraszamy do przyjazdu w weekend.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (A2/B1)
  • Posiadasz prawo jazdy kat. C (z kodem 95) i kartę kierowcy
  • Mile widziany własny samochód na dojazdy do pracy

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co tydzień: 15.53 € brutto/ h + nadgodziny
    (pierwsze wynagrodzenie w trzecim tygodniu pracy)
    Uwaga! Bony żywnościowe do wykorzystania w:
    piekarniach, sklepach mięsnych, supermarketach (6 € za każdy przepracowany dzień)
  • Belgijską umowę o pracę i ubezpieczenie (ok. 10 €/ m-c)
  • Zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych, koszt 110 € tygodniowo
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym (ok. 15 km, koszt 35 €/ tydzień)
  • Pomoc w organizacji transportu do Belgii spod adresu zamieszkania