Kierowca kat. C Niemcy Potsdam napoje z oplaconym zakwaterowaniem

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Potsdam , Niemcy

Opis stanowiska

  • rozwozenie napoi do wybranych punktow, czasem tez znoszenie do piwnic,
  • doświadczenie mile widziane na firanka plandeka lub SOLOWKA (auto Scania 26), (wokol komina)
  • szkolenie i wdrozenie na poczatku

Wymagania

  • prawo jazdy kat.  C
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego: komunikacyjne podstawy

Nasza oferta

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie: 3000 € Brutto NA START. Po okresie probnym podwyzka o 100-200 €,
  • praca od pon-pt,  8 godzin dziennie, zmiany dzienne, 1 zmiana + 1 sobota w miesiacu pol dnia extra platna,
  • możliwość nadgodzin - extra 25% platne,
  • raz w miesiacu darmowy masaz plecow dla kierowcy i opieka osteopaty,
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich,
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.