KIEROWCA KAT. C * 16.57 € BRUTTO/ H , ROTTERDAM

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Rotterdam , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firma logistyczna/ transportowa z okolic Rotterdamu,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C (z kodem 95)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za transport kontenerów rolkowych z różnymi towarami (głównie artykuły spożywcze, napoje) do restauracji, szkół, szpitali, parków rozrywki/ tematycznych (ok. 15 - 20 przystanków dziennie).
Do Twoich obowiązków będzie należeć załadunek i rozładunek towarów, kontrola stanu technicznego pojazdu, odpowiednie zabezpieczenie i bezpieczny przewóz towarów, optymalne realizowanie tras, prowadzenie dokumentacji przewozowej.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Posługujesz się j. angielskim, niemieckim lub holenderskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz własny samochód na dojazdy do pracy
  • Masz doświadczenie jako kierowca kat. C

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 16.57 € brutto/ h
    + dodatki płatne zgodnie z TLN CAO + nadgodziny + weekendy
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych i ubezpieczenie (koszt ok. 150 € miesięcznie)
  • Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy - dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. nr 133, poz.883)".