Kierowca kat. B - dostawca zakupów- od €15,02 brutto/h + dodatki

Stawka

15.02
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Rotterdam , Niemcy

Opis stanowiska

Całkowicie nowa oferta z bardzo atrakcyjną stawką godzinową €15,02 brutto/h + dodatki, a do tego podwyżka po 13 tygodniach!
Na tym stanowisku będziesz dostarczać do domów oraz firm zamówienia (głównie spożywcze) złożone przez Klientów w sklepie internetowym Albert Heijn.
Jeżeli szukasz dobrej alternatywy dla pracy w magazynach lub na produkcji, ta oferta będzie dla Ciebie idealna!
Warunkiem koniecznym przy aplikowaniu na tę ofertę jest posiadanie aktywnego od 2 lat prawa jazdy kat. B. LokalizacjaHolandia- Rotterdam

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – od €15,02 brutto/h + dodatki
  • Dodatek za pracę w niedzielę i święta
  • Dodatek wakacyjny i urlopowy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • In-house (biuro agencji) na terenie zakładu pracy, gdzie załatwisz swoje sprawy związane z planem pracy, zakwaterowaniem czy finansami
  • Posiłek zapewniony przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie holenderskie
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Wymagania

  • Dostępności na min. 3 miesiące, ale z możliwością przedłużenia na dłużej
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na porozumienie się z Klientami
  • Aktywne od przynajmniej 2 lat prawo jazdy kat. B

Chcesz pracować w firmie zajmującej się nieruchomościami? Aplikuj już dziś!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przekazania mi informacji o ofertach/ofercie pracy u pracodawcy zagranicznego. Administratorem danych osobowych jest 'Carriere Contracting International Recruitment Polska' Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611 Wrocław, ul. Strzegomska 42b. KRAZ 691.

Pełne informacje o przetwarzaniu przez Carrière International danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności: bit.ly/polityka_prywatnosci_carriere