Kierowca C+E (odbiór recyclingu) * 18.35 € brutto/ h BEZ Języka ANGIELSKIEGO

Stawka

18.35
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Kierowcy CE , Kierowcy

Lokalizacja

Holandia , Veghel , Niemcy

Opis stanowiska

Nasz klient, firma zajmująca się utylizacją i recyklingiem z okolic Veghel,
poszukuje doświadczonych kierowców z prawem jazdy kat. C+E UWAGA ! Kierowca jest odpowiedzialny za załadunek i rozładunek przetworzonego materiału oraz transport do miejsca docelowego.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za załadunek i rozładunek materiałów do recyclingu. Twoje główne obowiązki to transport materiałów do wyznaczonej lokalizacji, gdzie będą poddane recyklingowi. Będziesz również odpowiedzialny za zarządzanie samochodem i ładunkiem, w tym listem przewozowym samochodowym, ładunkowym, CMR, dokumentami odpadów, raportem z trasy, kwitami wagowymi i kartami, a także:
  • samodzielny rozładunek i załadunek towarów za pomocą wózka paletowego przez rampę załadunkową
  • kontrolę stanu technicznego pojazdu
  • ustalanie odpowiedniej kolejności załadunku i rozładunku towarów

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Masz doświadczenie jako kierowca C+E
  • Masz doświadczenie przy przewozie odpadów lub materiałów do recyklingu
  • Chcesz pracować przy załadunku / rozładunku materiałów pochodzących z recyclingu
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 18.35 € brutto/ h (650 - 950 € netto/ tydzień) + dodatki zmianowe (18:00 - 24:00 = + 3.44€/ h) (21:00 - 05:00 = 119%) + nadgodziny (130 %) + weekendy (150 - 200%)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych (koszt 130 - 145 €/ tydzień)
  • Ubezpieczenie (koszt na tydzień ok. 35.49 €)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu do pracy
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****