Kierowca C+E Niemcy Hannover bezposrednio dla Deutsche Post/DHL z zapewnionym zakwaterowaniem

Kategoria

Kurier , Kierowcy

Lokalizacja

Hannover , Niemcy

Opis stanowiska

  • jazda tandemem 12/16/26 ton
  • rozwozenie paczek pomiedzy magazynami na terenie Hannoveru

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E + karta kierowcy
  • mocne podstawy jezyka niemieckiego do komunikacji z dispo
  • dobra sprawnosc fizyczna
  • doswiadczenie w jezdzie z przyczepa

Nasza oferta

  • stawka 14,94€ na godzine brutto, od kwietnia 2024 podwyzka na 17.04 €!
  • wynagrodzenie brutto ok 2500 - 2600€ brutto na start
  • 25% dodatku za godziny nocne
  • praca trzyzmianowa, zmiany rowniez w nocy
  • min. 38,5 godzin tygodniowo na umowie
  • 50 % Weihnachtsgeld w listopadzie
  • mozliwe nadgodziny extra platne
  • grafik na 10 tyg. do przodu
  • umowa na 6 miesiecy z mozliwoscia przedluzenia
  • zapewnione zakwaterowanie platne 350 €
  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie
  • polsko mowiacy koordynator na magazynie
  • DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej)
  • niemiecka umowa o prace bezposrednio z Deutsche Post/DHL ze wszystkimi skladkami
  • trzynasta wyplata na swieta (po przepracowanym roku).